Spillere, kamper, overganger etc.
-
camaradas
- Posts: 69
- Joined: Sat Feb 04, 2023 1:27 pm
- Has thanked: 6 times
- Been thanked: 5 times
Post
by camaradas » Sun Apr 14, 2024 11:33 am
Blir en spennende kamp på Lerkendal. Tenker dette er en kamp vi har gode muligheter til å ta med oss poeng fra om vi står like godt defensivt som mot Molde. Banen kan fortsatt være noe ujevn. Det kombinert med risikabel utspilling bakfra er noe vi kan utnytte om vi får fart på det høye presset.
Resultattips:
1-2, Bjarnason og Kjærgaard med målene

-
LaFlame
- Posts: 107
- Joined: Mon Dec 20, 2021 2:24 pm
- Has thanked: 5 times
- Been thanked: 27 times
-
Contact:
Post
by LaFlame » Sun Apr 14, 2024 1:35 pm
Er meldt drittvær, og på ei bane som enda ikke er friskmeldt ligger det an til en ordentlig krigematch. Fysisk har vi overtak, men trenger å kombinere det med mye kynisme i denne kampen. Mitt tips er ren krigsmatch og 0-0.
Vamos camaradas
Twitter/x: bergpreken
-
SpellSpar
- Posts: 186
- Joined: Fri Nov 18, 2022 11:18 am
- Has thanked: 56 times
- Been thanked: 38 times
Post
by SpellSpar » Sun Apr 14, 2024 7:56 pm
Tja, det ble vel litt som forventa egentlig. RBK er ikke gode, men det er ikke vi heller. Brann på onsdag blir vel hardt det og, så Godset neste søndag seier opp som en avgjørende match. Vinner vi ikke der er vi godt planta nede i sumpa.
Og en siste ting; vi kan ikke ha en fotball der Norheim sine 2 involveringer resulterer i rødt kort. Tåpelig